RUKOMETAŠICE IGRALE NEREŠENO U DERBIJU KOLA

U derbiju 8. kola rukometne Super B lige rukometašice Topličanina su igrale nerešeno u gostima protiv ekipe ŽRK Ruma. Rezultat je bio 21:21 (12:7).

Ova utakmica je obilovala preokretima i uzbuđenjima. U prvom poluvremenu domaće rukometašice su odigrale mnogo bolje i na poluvremenu imale veliku prednost od pet golova. U drugom poluvremenu dolazi do velikog preokreta, rukometašice Topličanina su zaigrale mnogo bolje i došle do prednosti od tri gola (18:15) u 52. minutu. Međutim, nisu uspele da izdrže do kraja utakmice i završeno je nerešenim rezultatom. Na kraju je ovo i najrealniji ishod.

Igrač utakmice je bila Andrijana Vavan, golman (ŽRK Topličanin).

U ekipi Topličanina najefikasnija je bila Marina Lalić sa 7 golova, dok su Danijela Lojić i Milica Perović postigle po 4 pogodaka.

U sledećem kolu, 12. novembra, ŽRK Topličanin dočekuje ekipu ŽRK Metalac 2015 (Valjevo).

U toku je i upis u Školu rukometa, koja je besplatna.