Poslednje

RUKOMETAŠI POBEDILI U GOSTIMA

U 11. kolu rukometne Super B lige, na gostovanju u Kraljevu, rukometaši Topličanina su uspeli da pobede ekipu Metalca rezultatom 31:27 (15:15).

Pre ovog meča ekipe su imale isti broj bodova, i ova utakmica je imala značaj zbog priključka ekipama koje se bore za plej of.

U prvom poluvremenu domaća ekipa je održavala blagu prednost, da Topličanin uspeo da stigne rezultat i na odmor ode sa nerešenim rezultatom. U drugom poluvremenu rukometaši Topličanina preuzimaju stvar u svoje ruke i sve do kraja utakmice održava vođstvo i na kraju pobeđuje.

Dobra odbrana i odlični golman Pavlović su odneli prevagu na ovoj utakmici. U napadu je blistao Andrija Mađar sa 5 golova, Filip Kostić i Stefan Stefanović su postigli po 6 pogodaka. Kod domaina se istakao Milan Arsić sa 6 golova.

Igrač utakmice je bio Andrija Mađar (RK Topličanin).

Ovom utakmicom je okončan prvi deo prvenstva koji je Topličanin okončao na 7. mestu sa skorom od 6 pobeda i 5 poraza. I dalje je isti cilj, borba za plasman među četiri prvoplasirane ekipe i plasman u plej of.

Sledi pauza u prvenstvu, a potom i pripreme za još bolje rezultate u drugom delu prvenstva.