Poslednje

POBEDA RUKOMETAŠICA

U 11. kolu rukometne Super B lige, rukometašice Topličanina su na domaćem terenu pobedile ekipu ORK Beograda rezultatom 24:23 (15:12), i na kraju prvog dela sezone se nalaze na odličnom četvrtom mestu na tabeli.

Domaće rukometašice su odlično ušle u utakmicu i konstantno vodile u prvom poluvremenu. U jednom trenutku su imale i 5 golova prednosti, a na odmor su otišle sa 3 gola razlike. U drugom poluvremenu se dešava pad, gošće preokreću rezultat. Rukometašice Topličanina uspevaju da se vrate i ponovo povedu sa 3 gola, i održavaju prednost do kraja utakmice.

U domaćoj ekipi, pored golmana Andrijane Vavan, koja je bila igrač utakmice, istakle su se Sara Mitić sa 6 golova, dok su Milica Perović, Marina Lalić i Nevena Bjelić postigle po 4 pogodaka.

IgraČ utakmice Andrijana Vavan (ŽRK Topličanin)